Advertisement
Kezdőlap
Ma 2014. október 02. csütörtök, Petra napja van.
VERSENYNAPTÁR - 2009 Nyomtatás E-mail
Írta: Admin   
2008. február 08.

 

Január    
01.17. LUNETTA Kupa ZEG. Fp. Gyermekbajnokság. Zalaegerszeg
01.17. Fedett Junior, Ifjúsági és Serdülő Verseny Dunakeszi
01.17. Sz-Sz-B Megye Fedett Serdülő Verseny Nyíregyháza
01.18. Fedett Gyermek Verseny Dunakeszi
01.24. Vienna Season Opening Wien - Dusika / AUT
01.24. ZALASZÁM Kupa ZEG. Fp. Serdülő Bajnoksága Zalaegerszeg
01.24. Sz-Sz-B Megye Fedett Junior és Ifjúsági Versenye Nyíregyháza
01.25. Serdülő Fedettpályás Hárompróba Bp. Bajnokság Budapest-FTC
01.25. Terematlétikai Kupa Ócsa
01.25. Gyermek és Serdülő Fedett Verseny Békéscsaba
01.29. EAA fedett Göteborg / SWE
01.30. IAAF fedett Permit New York / USA
01.31. MASZ Fedett Verseny Budapest - Syma
     
Február    
01.31. FTC Fedett Gyermekverseny Budapest-FTC
02.01. IAAF Fedett Permit Moszkva / RUS
02.01. Fp. Serdülő OB Budapest - Syma
02.03. Vienna Indoor Classic Wien - Dusika / RUS
02.04. Budapest Fedett Diák Csapatbajnokság Budapest-Tüzér u.
02.05. Fedett verseny Linz / AUT
02.05. Pozsony nemzetközi Bratislava - Elan / SVK
02.07. IAAF Fedett Permit Stuttgart / GER
02.07-08. EAA fedett / összetett Tallin / EST
02.07. IV.KONDEX Kupa ZEG fedett bajnoksága Zalaegerszeg
02.07-08. AUT fedett összetett bajnokság Wien - Dusika / AUT
02.07-08. Bp.Felnőtt, Junior, Ifjúsági és Pest Megye Fp. Bajnoksága Budapest - Syma
02.07. Zugló Kupa - Diák Atlétikai Verseny Budapest - Syma
02.08. IAAF fedett permit Gent / BEL
02.10. IAAF fedett permit Lieven / FRA
02.11. GEOTECH Fedett Pályás Verseny Tatabánya
02.11. ASVÖ Vienna Indoor Gala Wien - Dusika / AUT
02.11. EAA fedett Bydgoszcz / POL
02.11. Budapest Fedett Diák Csapatbajnokság Budapest-Tüzér u.
02.13. EAA fedett Düsseldorf / GER
02.14. IAAF fedett permit Valencia / ESP
02.14. MASZ Nemzetközi Verseny Budapest - Syma
02.14. EAA fedett / rúd Donetsk / UKR
02.14. Fp. Serdülő Hárompróba Országos Seregszemle Budapest-FTC
02.15. IAAF fedett permit Karlsruhe / GER
02.15. Veterán Fedettpályás OB Budapest - Syma
02.15. Sz-Sz-B Megye Fedett Gyermek Versenye Nyíregyháza
02.18. IAAF fedett permit Stockholm / SWE
02.18. Budapest Fedett Diák Csapatbajnokság Budapest-Tüzér u.
02.21. IAAF fedett permit Birmingham / GBR
02.21. FTC Fedett Gyermekverseny Budapest-FTC
02.21-22. Fedett OB Budapest - Syma
02.25. IAAF fedett permit Athen / GRE
02.26. Fedett verseny Prága / CZE
02.28. EAA fedett u20 Moszkva / RUS
02.28-01. Fp. Junior és Ifjúsági OB Budapest - Syma
     
Március    
03.01. Téli Dobó OB Veszprém
03.05. IAAF GP Melbourne / AUS
03.06-08. EA Fedett EB Torino / ITA
03.07. OB junior és ifj. Téli dobó Szombathely
03.07. Dortmundi Nemzetközi Verseny Dortmund
03.07-08. Fp. Felnőtt, Junior és Ifjúsági Összetett OB Budapest-Syma
03.08. Serdülő Téli Dobó OB Szombathely
03.08. EA Walking Meeting Lugano / SUI
03.08. XX. Pécs-Harkány Országúti Futóverseny Pécs
03.14. IAAF Race Walking Ch. Chihuahua / MEX
03.14. Veszprém Megye Mezei Bajnoksága Veszprém
03.14. Baranya Megye Mezei Bajnoksága Pécs
03.14. Bp. és Pest megye Mezei Bajnoksága Budapest-Pólus
03.14. XII. Nyírerdő futás - Mezei futóbajnokság Debrecen
03.14-15. EA Téli Dobó EK Los Realejos / ESP
03.15. Sport XXI. Gyermek Terematlétikai Versenye Budapest
03.17. ZALAIPARKER Kupa Városi Mezei Zalaegerszeg
03.21. Mezei OB Csákvár
03.25. Budapesti Diák Mezeifutó Bajnokság (III-VI. kcs) Budapest-Népliget
03.25. Debrecen Mezei Diákolimpia I-IV. kcs Debrecen
03.28. EA Walking Meeting Santa Eularia / ESP
03.28. IAAF Mezei VB Amman/ JOR
03.28. 50 km OB U23 35 km Gyal. OB - EA W Meeting Dudince / SVK
03.31. Mezei Megyei Bajnokság (III-IV. kcs.) Nagykanizsa
     
Április    
04.04. Félmaratoni OB Szerencs
04.04. IAAF Race Walking Ch. Rio Major / POR
04.04. 100 km-es OB Kisbér
04.05. Fesztivál Futás Budapest
04.16. Mezeifutó Diákolimpia Döntő Gödöllő
04.18. IAAF Race Walking Ch. Wuxi / CHN
04.18. IAAF GP Dakar / SEN
04.18. dr.Józsa Dezső Emlékverseny Pécs
04.19. Vienna City Marathon Wien / AUT
04.19. OB gyal ffi-női 20 km +fiatal.hosszt.OB Békéscsaba
04.22-23. HB Megyei Városi Diákolimpia V-VI. kcs. Debrecen
04.22. Városkörnyéki Diákolimpia (II-IV. kcs.) Zalaegerszeg
04.22-23. Városi Diákolimpia Döntő (I-IV. kcs.) Zalaegerszeg
04.24. Megyei Ranglista Verseny Szekszárd
04.24. EURO-GEO-Kupa Évadnyító Verseny Zalaegerszeg
04.25. Válogatott Gyalogló u20 - EA W Meeting Podebrady / CZE
04.25. VEDAC dobóverseny Veszprém
04.25. III. Miskolc Kupa Miskolc
04.27-28. Budapesti Diákolimpia (V-VI. kcs.) Budapest, UTE
04.28. Debrecen Városi Diákolimpia I-II. kcs. csapat Debrecen
04.30. STRANG Kupa Minősítő és Békés Megye Gyermek Bajnoksága Békéscsaba
     
Május    
05.01. IAAF Race Walking Ch. Sesto / ITA
05.02. Domaine Gróf Zichy Utcai Futóverseny Szekszárd
05.02. Dobóverseny Pápa
05.05. Értelmifogyatékosok Diák Atlétikai Bajnoksága Budapest-Iharos
05.05. Budapesti Diákolimpia (I-II. kcs.) Budapest-Csepel
05.05-06. Zala Megyei Diákolimpia Döntő (II-IV. kcs) Zalaegerszeg
05.07. Megyei Egyéni és Összetett Ranglista verseny Szekszárd
05.08. IAAF SG Doha / QAT
05.09. IAAF GP Osaka / JPN
05.09. 10.000 m-es OB Tiszaújváros
05.09. IAAF Világnap, ORV, IX. Tiszaújvárosi Nemzetközi Verseny Tiszaújváros
05.09-10. IAAF Comb.Events Ch Desenzano / ITA
05.09-10. Ungvár - Barátság Kupa Ungvár
05.12. HB Megyei, Városi Diákolimpia I-II. kcs. csapat Debrecen
05.12-13. VEMASZ Nyílt Verseny Veszprém
05.13. Zala Megyei Diákolimpia Döntő (V-VI. kcs) Zalaegerszeg
05.13. Budapesti Diákolimpia (III. kcs.) Budapest, UTE
05.13. HB Megyei, Városi Diákolimpia III. kcs. csapat Debrecen
05.13-14. Budapesti Diákolimpia (IV. kcs.) Budapest, UTE
05.14-15. HB Megyei, Városi Diákolimpia IV. kcs. Debrecen
05.15-16. Baranya Megye Serdülő, Ifjúsági és Junior Egyéni Bajnoksága Pécs
05.16. Váltó OB Budapest
05.16. VEDAC Dobóverseny Veszprém
05.20. Zala Megyei Kis Iskolák Döntője (I-VI. kcs) Zalaegerszeg
05.22. Serdülő Vidék OB Zalaegerszeg
05.22-23. Baranya Megye Összetett Bajnoksága Pécs
05.23. Hallássérültek Diák Bp.-i és Országos Atlétikai Bajnoksága Bp. Margitsziget
05.23-24. Békéscsaba-Arad-Békéscsaba Szupermaratoni Békéscsaba
05.23-24. Főiskolás OB Veszprém
05.24. EA gyalogló EK Metz / FRA
05.24. IAAF GP Belem / BRA
05.27. Gyermek és Serdülő Verseny Keszthely
05.29. EA Classic Belgrad / SRB
05.29-30. V.-VI. kcs Diákolimpia Országos Döntő Budapest
05.29. LÁGA Kupa, Söjtör Emlékverseny Tatabánya
05.29. Békés Megye Serdülő Összetett és Gyermek Bajnokság Békéscsaba
05.30. IAAF Race Walking Ch. Krakow / POL
05.30-31. IAAF Comb.Events Ch Götzis / AUT
05.30. EA Classic Kalamata / GRE
05.31. IAAF GP New York / USA
     
Június    
06.01. IAAF GP Hengelo / HOL
06.01. EA Classic Chania / GRE
06.03. EA Premium Tallin / EST
06.03. EA Classic Dessau / GER
06.03. II. kcs. Diákolimpia Országos Döntő Tata
06.05. III. kcs. Diákolimpia Országos Döntő Zalaegerszeg
06.05. EA Classic Kassel / GER
06.05. Eindhoven-i Nemzetközi Verseny Eindhoven / NED
06.05-07. Szigeti Sportvarázs Bp. Margitsziget
06.06. EA 10.000 m EK Ribeira Brava / POR
06.06-07. IAAF Comb.Events Ch Arles / FRA
06.06. Vidék Bajnokság Zalaegerszeg
06.06. Kia leg...? Országos Döntő, ZELKA Kupa Zalaegerszeg
06.06. VEDAC Dobóverseny Veszprém
06.07. IAAF SG Eugene / USA
06.08. EA Premium Prága / CZE
06.08-09. IV. kcs. Diákolimpia Országos Döntő Budapest
06.10. EA Premium Thessaloniki / GRE
06.10. VII. Győri Ugrógála Győr
06.11. EA Premium Bydgoszcz / POL
06.12. EA Premium Torino / ITA
06.13. CZE-HUN-SVK U18 vál. tbd./CZE
06.13. Dobóverseny Pápa
06.13. Kelet-Kupa Megyei Atlétikai Bajnokság Debrecen
06.13. EA Premium Varso / POL
06.13. EA Classic Isztanbul /TUR
06.13-14. Junior verseny Manheim / GER
06.13-14. Budapest Bajnokság Budapest-UTE
06.14. IAAF GL Berlin / GER
06.16. Sport XXI Serdülő CSB I. Budapest
06.17. IAAF GP Ostrava / CZE
06.18. Sport XXI Gyermek CSB I. Budapest
06.20. VEDAC Dobóverseny Veszprém
06.20. IAAF Race Walking Ch. La Coruna /ESP
06.20. U23 20 km-es Gyalogló OB Budapest
06.20-21. Budapest Ifjúsági és Junior Bajnokság Budapest
06.20-21. Budapest Serdülő Összetett Bajnokság Budapest
06.20-21. IAAF Comb.Events Ch Ratingen / GER
06.20-21. EA Team Champ. Bergen / NOR
06.21-22. Megyei Összetett Bajnokság és Ranglista Verseny Szekszárd
06.23. Serdülő Összetett Verseny - ZALASZÁM Kupa Zalaegerszeg
06.23-24. Baranya Megye Bajnoksága Pécs
06.24. u23 vál. magas HUN-ROU-ITA-RUS/ Ugrógála Somoskő
06.25. EA Classic Stockholm / SWE
06.26-28. U23, Junior és Ifjúsági OB Budapest
06.27-28. EA Összetett EK II.o Maribor / SLO
06.27. EA Classic Szófia / BUL
06.27. EA Premium Malaga / ESP
06.28. EA Walking Meeting Dublin / IRL
06.30. EA Premium Lille / FRA
     
Július    
07.01. EA Premium Moszkva / RUS
07.02-03. Serdülő Összetett OB Budapest
07.02. EA Classic Velenje / SLO
07.03. IAAF GL Oslo / NOR
07.04-09. FISU Universiade Belgrád / SRB
07.04. CZE-CRO-HUN-SLO U20 Válogatott Viadal ?./ CZE
07.04. Fejér Megye Nyílt Bajnoksága Székesfehérvár
07.04. Öt Főváros Tornája Bp. Margitsziget
07.04. Honvéd-Budapest Nemzetközi Verseny Budapest-Iharos
07.05. EA Premium Zhukovsky / RUS
07.07. IAAF SG Lausanne / SUI
07.08-12. IAAF Ifjúsági VB Bressanone / ITA
07.08. EA Classic Salamanca / ESP
07.10. IAAF GL Roma / ITA
07.11. Balaton Bajnokság Veszprém
07.12. EA Classic Lappeenranta / FIN
07.12. Hegyi Futó EB Telfes im Stubai /AUT
07.15. EA Premium Luzern / SUI
07.16-19. EA U23 EB Kaunas /LTU
07.17. IAAF GL Paris / FRA
07.18. EA Premium Zaragoza / ESP
07.19. II.ARAK Kupa Székesfehérvár
07.20. EA Premium Rethymno / GRE
07.20-26. EYOF Tampere / FIN
07.20. EA Classic Linz / AUT
07.23-26. EA Junior EB Novisad / SRB
07.24-25. IAAF SG London / GBR
07.25. EA Classic Barcelona / ESP
07.25. Országos Verseny Szombathely
07.25. Budapest Nemzetközi Gyermek és Serdülő Versenye Budapest-BEAC
07.26. dr.Papp Pál Emlékverseny Tapolca
07.28. IAAF SG Monaco / MON
07.31. IAAF SG Stockholm / SWE
     
Augusztus    
08.1-2. 114.Magyar Bajnokság Budapest
08.15-23. IAAF Világbajnokság Berlin / GER
08.15. VEDAC Dobóverseny Veszprém
08.20. Karnevál futás Debrecen
08.22-23. Regionális Serdülő Bajnokság Miskolc
08.28. IAAF GL Zurich / SUI
08.29-30. Bp. Serdülő Egyéni Bajnokság Budapest-UTE
08.30. EA Classic Padova / ITA
08.31. IAAF GP Zagreb / CRO
08.31. IAAF GP Gateshead
     
Szeptember    
09.01. EA Premium Rovereto / ITA
09.04. IAAF GL Brussels/ BEL
09.04. Megyei Ranglista Verseny Szekszárd
09.04. Zalaegerszeg UP Nagydíja Zalaegerszeg
09.05. 6 Nemzet Felnőtt Válogatott Viadala Eszék / CRO
09.05. Majano Nemzetközi Gyermek és Serdülő Verseny Majano / ITA
09.06. IAAF GP Rieti / ITA
09.06. EA Classic Dubnica / SVK
09.06. Budapest Félmaraton Budapest
09.06. VEMASZ Nyilt Megyei Serdülő Bajnokság Veszprém
09.06. Gyalogló Verseny Komló
09.09. Budapest Gyermek Bajnoksága Budapest-UTE
09.10. Megyei Pályabajnokság Szekszárd
09.11. dr.Józsa Dezső emlékverseny Pécs
09.11. FORG-TECH Kupa minősítő és serd.ranglista v. Békéscsaba
09.12. 8 Nemzet U20-as Válogatott Viadala Sarajevo / BSH
09.12. Fiatalkorúak Gyalogló CSB és Nyílt Verseny Balassagyarmat
09.12. Zelenka István Utcai Futóverseny Balassagyarmat
09.12. Barcs-Virovitica Félmaraton Verseny Barcs
09.12-13. Tíz- és Hétpróba OB Budapest
09.12-13. IAAF WAF Thessaloniki / GRE
09.15. VEDAC Dobóverseny Veszprém
09.17. Ki a leg… megyei verseny Szekszárd
09.17. Ügyességi Diákolimpia CSB Debrecen
09.19. IAAF Race Walking Ch.- Final Saransk / RUS
09.19-20. IAAF Comb.Events Ch Talence / FRA
09.19. HUN-CZE-SLO U23 Válogatott Viadal tbd./ HUN
09.20. Sport XXI Serdülő CSB II. forduló Budapest
09.23. ÜCSB Diákolimpia (III-IV. kcs.) Zalaegerszeg
09.26. M3 Archeopark Futófesztivál M3 Polgár
09.26-27. Serdülő OB Tatabánya
09.26. VEDAC Dobóverseny Veszprém
09.30. Budapesti Középiskolák Diák Csapatbajnoksága Bp. Margitsziget
     
Október    
10.02. Megyei Gyermekbajnokság Bonyhád
10.03. HUN-CZE-SLO U16 Válogatott Viadal tbd./ HUN
10.03. Sport XXI Gyermek CSB II. Budapest
10.03. Református középiskolák VII. Nemzetközi Találkozója Debrecen
10.03. Családi Futónap és Gyermek Verseny Békéscsaba
10.04. Maraton OB / SPAR Budapest maraton Budapest
10.06. TANAK Őszi Atlétikai Bajnoksága Budapest-Iharos
10.10-11. Serdülő és Junior Ügyességi-, Gátfutó CSB Budapest
10.11. IAAF Félmaraton VB Birmingham / GBR
10.11. NATO Partnerségi Futófesztivál Budapest
10.11. Történelmi Váltófutás Budapest
10.11. 37. Nemzetközi Rajkai Emlékverseny Debrecen
10.12. 16. Fiókmaraton Nagyigmánd
10.17. VEDAC Dobóverseny Veszprém
10.19-23. Bécs-Pozsony-Budapest országúti Budapest
10.23. Nemzetközi Félmaratoni Verseny Budakeszi - Bp.
10.25. Zala és Vas Megye Bajnoksága Zalaegerszeg
     
November    
11.07. Gyermek Terem Atlétika II. Budapest
11.08. Tudás Útja' Félmaraton Budapest Bajnokság Budapest
11.14. Kismaratoni OB ?
     
December    
12.5. Mikulás futás - utcai futóverseny Balmazújváros
12.13. EA Mezei EB Dublin / IRL
12.31. 22.Déli Apró szilveszteri Futógála Békéscsaba
Utolsó frissítés ( 2009. január 29. )
 
Látógatóink száma
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Carbongroupagency
vkep_0915.jpg
Reklám
bpsmadvert
Bejelentkezés
Hírszolgáltatás
Top! Top!